Projekty

Spady.cz - online nástroj na automatické vytvoření spadů a přidání ořezových značek pro Vaše dokumenty. Nahrajete dokument ve formátu PDF, JPG, PNG nebo GIF a zvolíte si výsledné rozměry. Pomocí našeho nástroje do něj budou automaticky přidány spady a ořezové značky a Váš dokument tak bude ihned připraven k tisku. 

Knihovnicka.cz - je malonákladové nakladatelství, které umožňuje autorům i organizací vytisknout, případně vydat knihy v nákladech od 10 ks. Zajišťujeme komplexní přípravu knih, následný tisk, případně export do elektronické podoby i distribuci. Knihy mohou získat ISBN a být umístěny do prodeje a naše společnost se stará o jejich dotisky. Více informací najdete na www.knihovnicka.cz.

Café+ - jsou literární kaváry a zároveň odběrná místa knihovnicka.cz. Poskytují kavárenské služby ovšem s inspirací ve fast foodech a lowcostovém podnikání. Cílem je tedy být v zisku díky velkému pohybu zboží a nízkým nákladům. Náklady snižujeme například pražením kávy ve vlastní pražírně, hromadnými nákupy i omezováním administrativy. 

Pomaturitní vzdělání - je katalog (i www), který získává zdarma většina studentů maturitních ročníků a to v době kdy se rozhoduje o výběru svého pokračování ve studiu, tedy v lednu. Má bezkonkurenční náklad - 70tis. výtisků který dostávají studenti přímo od svých škol - učitelů i studijních poradců. Nabízí tedy jednu z nejefektivnějších cest jak přímo oslovit uchazeče o studium na VŠ i VOŠ.